MojAndroid

Spolu s predstavením najnovšieho systému Android 9.0 Pie predstavila spoločnosť Google aj aplikáciu Digital Wellbeing, ktorá by mala byť jej nástrojom pre boj so závislosťou na používaní smartfónov. Minulý mesiac sa aplikácia dostala do obchodu Google Play, ale vo forme betaverzie pre vybrané smartfóny. Teraz aplikácia opúšťa fázu betatestu a je oficiálne dostupná v stabilnej verzii pre smartfóny Google Pixel a zariadenia zapojené do programu Android One. Kedy bude prístupná pre iné zariadenia s Android 9.0 Pie ako sú OnePlus 6, OnePlus 6T alebo Essential Phone, zatiaľ nie je známe.

Digital Wellbeing alebo Digitálna Pohoda je rozšírenie pre systém Android, ktoré vám dokáže prehľadne interpretovať informácie o používaní vášho smartfónu a času, ktorý ste pritom strávili. Okrem stráveného času na jednotlivých aplikáciach zobrazuje aj počet prijatých notifikácií. Pokiaľ sa vám vidí číslo príliš vysoké, je možné cez Digital Wellbeing prejsť priamo k nastaveniam notifikácií konkrétnej aplikácie a upraviť jej možnosti. V aplikácii sa dá tiež nastaviť stav Nerušiť. Samozrejme, ide nastaviť čas, od kedy do kedy má byť režim aktívny. Aplikácia je, samozrejme, zdarma.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Pozor na tieto aplikácie v obchode Google Play, obsahujú malware
22.11.2018
Zdroj: AndroidAuthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+