MojAndroid

Pôvodní používatelia populárnej služby Google Reader, ktorá je už dnes mŕtva, možno ešte stále hľadajú vhodnú alternatívu na čítanie svojich obľúbených webov, prostredníctvom RSS feedov. Jednou z možností je Feedly, ktorý nedávno predstavil platené služby, no na trhu sú aj iné riešenia, ako napríklad výborný Digg Reader.

digg-reader

Podobne, ako Feedly, aj Digg Reader je viazaný na účet z Facebooku, Google alebo Twitter, kde sú uložené vaše RSS feedy. Samozrejmosťou je možnosť pridanie dát získaných z Google Readeru prostredníctvom OPML súboru. Android aplikácia je minimalistická a jednoduchá na používanie. Ponúka prehľadný zoznam článkov spolu s obrázkami a možnosti pre zobrazenie originálu, označiť ako obľúbené alebo zdieľať na sociálne siete. Digg Reader je pochopiteľne dostupný aj cez webové rozhranie a po prihlásení je možné pridávať vlastné kanály a organizovať ich v priečinkoch.

Digg Reader Android aplikácie Digg Reader Android aplikácie Digg Reader Android aplikácie

Digg Reader je schopná aplikácia na čítanie online obsahu a v kombinácií s jednoduchým a ničím nerušeným dizajnom sa stáva výbornou alternatívou v tejto kategórií RSS čítačiek. Čitačka je dostupná zadarmo, takže ak máte záujem službu vyskúšať, stačí klinúť na nižšie uvedený widget, ktorý vás zavedie do obchodu Google Play.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
30.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+