MojAndroid

Čo je to akustický difúzor? Je to pomôcka na úpravu akustiky miestnosti. Používa sa v nahrávacích štúdiách, v koncertných sálach, kinách a rôznych iných priestoroch, kde je dôležitá precízna akustika bez ozveny a iných rušivých faktorov. Ak ste zručnejší v práci s drevom, pomocou tejto aplikácie si môžete sami postaviť niektoré akustické difúzory.

Náš tip
TOP Android aplikácie týždňa | 5. týždeň 2018

Diffuser Calculator

V rámci aplikácie nájdete pomocné prostredie pre rezanie dreva. To ukazuje, aké je sekvenčné číslo hranola s ktorým sa pracuje, aká je jeho dĺžka, koľko kusov budete ešte potrebovať a koľko je už vyrezaných. Taktiež je k dispozícii pomocné prostredie aj pre stavbu samotného difúzora. To napovie, ktorý kus dreveného hranola (jeho sekvenčné číslo a dĺžka) je potrebné umiestniť do daného riadku a v danom stĺpci.

Aplikácia prináša možnosť si uložiť svoj vlastný akustický difúzor. V rámci prostredia sa uloží celá špecifikácia vášho difúzora a takisto si bude aplikácia pamätať aj to, koľko kusov hranola bolo vyrezaných, koľko ešte potrebujete a aj pozíciu, na ktorej ste pri stavbe vášho difúzora zostali. Aplikáciu Diffuser Calculator si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play za sumu 3,59 eur.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: 3,59 €
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: 3,59 €
7.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+