MojAndroid

Na konferencii Baseworld 2017 predstavil Fossil Group niekoľko inteligentných hodiniek. Medzi ne patrí aj značka Diesel, ktorej hodinky vám dnes predstavíme. Diesel sa už predtým zaujímal o prepojenie softvéru s hodinkami, keď predstavil ich prvé hybridné hodinky. Ale až novinka Diesel On sú prvým pokusom s Android Wear od tejto spoločnosti. Je ale škoda, že Diesel okrem pár informácií, obrázkov a niekoľko marketingových fráz príliš toho neprezradil o svojom novom produkte.

Diesel tvrdí, že ich hodinky čerpajú z “Moto inšpirácie”. Verte, či neverte, Diesel tým nemyslel obľúbené hodinky od Motoroly, ale skôr dizajn podobný štýlu motocyklov. Čo sa týka špecifikácií, tak jedinou známou informáciou je použitie Snapdragonu 2100. Ako softvér bol vybraný nedávno vypustený Android Wear 2.0. To je asi tak všetko, čo vieme, výrobca neprezradil nič o konektivite, displeji, veľkosti, ani výdrži.

Náš tip
Fossil predstavil tri hybridné hodinky, ktoré sú kompatibilné s vašim Androidom

Avšak nájdeme tu 2 tlačidlá, ktorých funkcie si môžete upravovať podľa seba. Je tu aj zopár vizuálnych efektov, napríklad keď vám príde notifikácia, zobrazí sa vám efekt rozbitého displeja. Zaujímavé budú aj filtre počasia, ktoré sa menia podľa aktuálnej klímy.

Inteligentné hodinky Diesel On prídu na trh v piatich veľkostiach s ôsmymi typmi remienkov (koža, silikón, džínsovina, atď.). Podľa PR spoločnosti tieto remienky “zapúzdria sebavedomú osobnosť zákazníka”. Cena hodiniek bude začínať na 325$, zakúpiť sa budú dať na stránke Diesel.com a dostupnosť je naplánovaná na Vianoce tohto roku.

Zdroj: Android Police

25.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+