MojAndroid

Hry typu Agar.io naberajú na popularite. Ďalším z titulov s koncovkou .io je diep.io. Táto hra bola doteraz dostupná vo webovej verzii vďaka portálu Miniclip, no teraz už prichádza aj na mobilné zariadenia. Tu umožní hráčom užívať si jednoduchú strieľačku v online multiplayer verzii, čo je ikonická funkcia hier tohto typu.

Ďalším poznávacím znakom je jednoduchá grafika. Tá má v tomto prípade vzhľad 2D geometrických objektov, ktoré po sebe strieľajú klasické guľôčky. Na prvý pohľad detinská hra ale rozhodne má čo ponúknuť. Rovnako ako v predchádzajúcich prípadoch, aj tu budete po spustení hry okamžite zaradený do jednej z miestností, kde už nájdete oveľa väčších a vyvinutejších nepriateľov.

Vy si budete musieť vypracovať svoju cestu nahor, pričom budete musieť odolávať náročným súperom. Jednoduchá grafika a hrací princíp ale znamenajú, že vaše zariadenie by sa pri hraní nemalo veľmi zapotiť. Samozrejme, neustále pripojenie k internetu bude energeticky a dátovo náročné, na čo by ste určite mali myslieť. Klasické ovládanie tlačidlami WASD a myšou je v mobilnej verzii nahradené dvomi virtuálnymi joystickmi, ktoré sa ale k tejto hre skutočne hodia a po niekoľkých minútach si ovládanie osvojíte aj vy. Hra je k dispozícii zadarmo a stiahnuť si ju môžete aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie. Môžete tiež vyskúšať webovú verziu hry a rozhodnúť sa, ktorý spôsob hrania vám viac vyhovuje.

Verzia: 1.2.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.7
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Miniclip via Android Authority

23.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+