MojAndroid

Mnohí z vás určite používajú na svojom mobilnom zariadení kalendár. Niektorí sú od neho možno aj závislí a venovali množstvo času a úsilia do toho, aby našli ten najspoľahlivejší kalendár so všetkými potrebnými funkciami. Možno ste už taký našli, no stále s ním nie ste úplne spokojní. Preto by ste mali zbystriť pozornosť a vyskúšať aplikáciu Dials Calendar.

Aplikácia zobrazuje udalosti v priebehu dňa na ciferníku hodín. Vďaka tomu budete mať oveľa lepší prehľad o tom, kedy máte voľný čas a kedy už máte dohodnutú nejakú schôdzku alebo inú povinnosť. Môžete si nastaviť 12-hodinové alebo 24-hodinové zobrazenie. Poteší aj jednoduché pridanie novej udalosti, ktorú jednoducho umiestnite na ciferník hodín.

Tieto udalosti si môžete rozdeliť na základe farieb, nechýba pridávanie kontaktov a integrácia s mapami, telefonátmi a push notifikáciami, vďaka čomu pôsobí aplikácia trochu viac ako štandardný kalendár. Od konkurencie sa ale líši práve špeciálnym zobrazením dennej agendy. Musíme uznať, že takéto zobrazenie je skutočne praktické a umožní vám pri bežnom pohľade zistiť, aký nabitý deň máte a čo všetko vás čaká. Aplikácia je zatiaľ k dispozícii úplne zadarmo bez akýchkoľvek ďalších mikrotransakcií. Dials Calendar je zatiaľ dostupný iba v beta verzii, a tak môžete naraziť na určité obmedzenia, no v skutočnosti by mala byť aplikácia dostatočne funkčná na to, aby ste ju mohli plnohodnotne otestovať.

Verzia: 0.1.20
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.1.20
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

20.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+