MojAndroid

Ak si radi upravujete svoje Android zariadneie už od základov alebo si len potrpíte na maximálnej kontrole vášho zariadenia, mali by ste vyskúšať živú tapetu s názvom Device Info Live Wallpaper. Tá vám totižto ponúkne takmer každú informáciu o vašom Android smartfóne, či tablete priamo na pozadí, takže tieto údaje môžete neustále kontrolovať.

dilw-1  dilw-2

Device Infor Live Wallpaper ponúka naozaj obrovské množstvo údajov a informácií o vašom Android zariadení. Nájdete tu informácie o čase, využití procesora, batérii, RAM, vnútornej pamäti, externej pamäti, kompase, pripojení, Wi-Fi, o vlastnostiach zariadenia a dokonca aj o verzii Androidu, ktorý vo vašom Androide máte. Ak si myslíte, že to je obrovský žrút batérie, tak sa mýlite, pretože autor túto tapetu vytvoril zámerne tak, aby spotrebovala len minimum energie. Na Google Play je táto tapeta dostupná bezplatne aj v platenej verzii, kde si môžete nastaviť farbu pozadia, jas pozadia, rýchlosť animácie, možnosť zobrazenia hodín alebo 12-hodinový režim. Obe verzie si môžete stiahnuť pomocou našich widgetov nižšie.

Verzia: 10.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 10.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 11.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 11.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

19.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+