MojAndroid

Najznámejšími online multiplayerovými 3D FPS (first person shooter) hrami na Android zariadeniach sú jednoznačne Modern Combat, Shadowgun a momentálne určite PUBG Mobile. Všetky tieto akčné hry si berú predobraz v dospelejších hrách pre PC a konzolové zariadenia. PUBG Mobile je priamou mobilnou verziou hry PlayerUnknown’s Battlegrounds pre PC a Xbox. A práve na Xboxe môžu hráči už roky hrať legendárnu sériu Halo. V nej bojujete vo futuristickom svete proti iným hráčom nielen pomocou ručných zbraní ale aj rôznych vozidiel. A práve v tejto hernej sérii berie inšpiráciu mobilná novinka Destiny Warfare.

Náš tip
PUBG prichádza na Android, takto hru nainštalujete aj vy | NÁVOD + RECENZIA [DOPLNENÉ]

Tak ako v iných 3D FPS hrách na vás čaká výber vhodnej postavy (Recruit, Saboteur, Tank, Assault), ktorú môžete vybaviť rôznymi zbraňami od elektrickej tyče, cez pištole, útočné pušky, ostreľovacie pušky až po ťažké zbrane. Nechýbajú ani granáty. Pri skokoch je možnosť využitia aj jednoduchého jetpacku zabudovaného  vo vašom brnení. V arénach môžete následne využiť aj rôzne bojové vozidla ako sú tanky. Hra ponúka módy ako klasický deathmatch, tímový deathmatch, hardcore mode s dvojnásobným zranením alebo si môžete vytvoriť vlastný s vlastnými pravidlami. Hra je zdarma, ale obsahuje in app platby, ktoré sa môžu vyšplhať až do výšky 95 dolárov.

https://www.youtube.com/watch?v=_TJIYhSXjKA

Verzia: 1.1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.5
Aktuálna cena: Zdarma

23.4.2018
Zdroj: AndroidAuthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+