MojAndroid

Ak si radi prispôsobujete Android zariadenie podľa vašich predstáv, možno ste už skúšali aj nejakú alternatívnu uzamykaciu obrazovku. V obchode Play ich je skutočne veľké množstvo a každý si tu môže prísť na svoje. Ústrednou témou takýchto aplikácií je väčšinou pridávanie funkcií a možností, ktoré klasická uzamykacia obrazovka nemá. Nový titul Defumblr posúva tento trend na novú úroveň a z uzamknutej obrazovky umožní robiť skutočne obrovské množstvo činností.

Defumblr 1 Defumblr 2 Defumblr 3

V prvom rade vám hneď po rozsvietení displeja zobrazí všetky zmeškané maily a správy z rôznych komunikačných nástrojov. Vďaka tomu budete hneď vedieť, kto vás kontaktoval a či je odpoveď na tieto správy nevyhnutná. Okrem toho sa na zamknutej obrazovke zobrazia úlohy, ktoré musíte splniť, zoznam plánovaných udalostí v kalendári či dokonca aj dôležité správy zo sveta.

Samozrejme, všetky tieto prvky si môžete sami prispôsobiť tak, aby vám vyhovovali a aby boli zobrazené tie informácie, ktoré skutočne potrebujete. Okrem toho sa na zamknutej obrazovke zobrazia skratky k dôležitým kontaktom, s ktorými sa môžete spojiť oveľa menším počtom kliknutí ako pri bežnej uzamknutej obrazovke. Tiež tu nájdete odkazy k najdôležitejším aplikáciám či dokonca predpovedi počasia. Aplikáciu si tiež môžete prispôsobiť rôznymi farebnými témami, widgetmi a pozadiami a nastaviť si ju skutočne tak, ako chcete. Aj napriek množstvu skvelej funkcionality je aplikácia dostupná úplne zadarmo bez akýchkoľvek ukrytých mikrotransakcií.

Zdroj: Android Community

23.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+