MojAndroid

Aj keď mnohí z nás sa rybačke nevenujú, niektorí možno plánujú, alebo prevádzkujú, túto zaujímavú a veľmi peknú činnosť. Ak sa vám občas nedarí na rybačke, je tu pre vás malá pomôcka v podobe Deeper Smart Fishfinder zariadenia.

Deeper Smart Fishfinder je jednoduché zariadenie, ktoré si upevníte na vlasec udice, a keď nahodíte na jazere alebo inej vodnej ploche návnadu na háčiku, Deeper začne pracovať ako sonar a zmapuje vám celé prostredie v okolí, výskyt rýb, práve tam, kde ste nahodili udicu v nádeji pekného úlovku.

Smart Fishfinder vám bezdrôtovo do vášho tabletu alebo smartfónu pošle údaje o situácii, ktorá sa odohráva pod vodnou hladinou, či je dobré ponechať nahodenú udicu práve tam, kde ste tak učinili. To všetko s ohľadom na počet rýb v okolí.

 

Deeper Smart Fish finder je teraz dostupný v predobjednávkach za 149 amerických dolárov (119,14 €). Po úvodnej akcii by sa cena mala pohybovať na úrovni 199 amerických dolárov (159,12 €). Takže všetci rybári neváhajte!

Zdroj, foto: Deeper Smart Fishfinder, Friday Labs video: YouTube

11.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+