MojAndroid

Aplikácia Deep Sleep Battery Saver poslúži všetkým, ktorí chcú mať plnú kontrolu nad stavom svojej batérie aj počas spánku telefónu a počas vášho oddychu. Vypne všetky pripojenia a siete a v pravidelných, predvolených cykloch prebudí telefón na kontrolu mailov, synchronizáciu, upozornení a kontrolu správ.

 

Aplikácia Deep Sleep Battery Saver má päť úrovní kontroly upozornení a možností, ako utlmiť chod smartfónu počas noci na minimum. Po prebudení zariadenia sa počas jednej minúty telefón pripojí na internet a siete a skontroluje stav všetkých správ, synchronizácie a upozornení. Počas ostatného času je telefón v hlbokom spánku, čo minimalizuje spotrebu elektrickej energie.

 

Nastavenia vám umožňujú vybrať si aj z profilov pre všedný deň a víkendový režim, kedy nie je potrebná tak častá kontrola informácií. Vytvoriť si môžete aj plne personalizované profily, ktoré si môžete prispôsobiť vlastným potrebám a zaužívaným zvyklostiam.

 

Aplikácia Deep Sleep Battery Saver je v Google Play Store v dvoch verziách: zadarmo a vo verzii PRO v aktuálnej cene 1,04 €.

Verzia: 5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.1
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 5.1
Aktuálna cena: 2,40 €
Verzia: 5.1
Aktuálna cena: 2,40 €

Zdroj, foto: Google Play Store

20.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+