MojAndroid

Po Vianociach sa opäť vraciame k našej malej súťaži v Angry Birds Seasons. Výsledky vo všetkých troch predošlých článkoch sú aktualizované, ak je niekde chyba, tak vopred ospravedlňujem, je dosť ťažké udržať si prehľad v tej spúste komentárov, ktoré ste napísali :) Celkovo sa vás zapojilo 18 a k pôvodným 3 favoritom sa pred pár dňami pripojil aj Slown – potrebujeme od neho ešte skóre za levely 24 a 25. Možno ohrozí na stupienkoch víťazov karlika alebo Pavka. Romandca nám niekde zaspal na vavrínoch, asi sa začal poriadne chystať na Vianoce. Pre snaživcov sme pripravili malé prekvapenie.

Rozhodli sme sa, že trošku zamiešame karty a prvých troch odmeníme jednou z Android podložiek pod myš z ponuky nášho eShopu. Podmienkou však je, aby ste poslali screenshot so svojím skóre z každej úrovne. Je jedno, či ho odfotíte fotoaparátom alebo urobíte pomocou Android SDK, či mi ich pošlete na mail martin [zavináč] mojandroid [bodka] sk alebo nahráte na Picasu či iný obrázkový server. Rátať sa budú všetky screenshoty, komentáre a emaily, ktoré odošlete do 31.12.2010 23:59:59.

Celkový priebeh súťaže si môžete pozrieť v týchto troch článkoch:

26.12.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+