MojAndroid

Určite ste sa stretli už s tým, že váš program sa vyplnil na maximum a vy ste začali strácať prehľad o tom, kedy a čo máte urobiť. Na takéto príležitosti je tu slovenská aplikácia Deadlines Reminder, ktorá vám včas pripomenie vaše povinnosti.

Aplikácia Deadlines Reminder ponúka jednoduchým spôsobom pripomienku udalosti alebo úlohy, ktorú musíte splniť. Stačí si v nastaveniach zvoliť názov úlohy a dátum, kedy by mala úloha byť splnená.  V menu potom stačí nastaviť hlavné nastavenia upozornení a to tak, že si vytvoríte prioritou upozornení a kedy máte byť na splnenie úloh aplikáciou vyzvaní.

Nastaviť si môžete až dve upozornenia denne v určitých časoch počas dňa, kedy vám aplikácia úlohu pripomenie. Taktiež si môžete zvoliť prioritu úloh vo farebnom rozlíšení a upozornenie vás podľa farby môže osloviť od jedného až po šesťdesiat dní pred splnením úlohy.

Deadlines Reminder je veľmi jednoduchá a účinná aplikácia, ktorá nás oslovila najmä svojim jednoduchým a účelným spracovaním. Pokiaľ máte počas dňa niekoľko dôležitých úloh, ktoré potrebujete splniť, aplikácia Deadlines Reminder je určená práve pre vás.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

26.11.2012
  • Lukas Vyletel

    nechapem, ake to ma vyhody oproti klasickej pripomienke v klasickom kalendari? :-D

    • Tiez som si tuto otazku polozil :D Ale minimalne autora chvalim, ze sa drzal Android Design Guidelines!
      Mimochodom, mozno by to malo zmysek, keby mi dovolil z mojho kalendara vybrat pripomienky, ktore su dolezitejsie nez ostatne a na tie by ma viac krat upozornil…

  • Otázka redakcii,ako sa volá aplikacia v notifikacii – Vybity bude o … a počet stupnov baterie ?

+