MojAndroid

Určite ste sa stretli už s tým, že váš program sa vyplnil na maximum a vy ste začali strácať prehľad o tom, kedy a čo máte urobiť. Na takéto príležitosti je tu slovenská aplikácia Deadlines Reminder, ktorá vám včas pripomenie vaše povinnosti.

Aplikácia Deadlines Reminder ponúka jednoduchým spôsobom pripomienku udalosti alebo úlohy, ktorú musíte splniť. Stačí si v nastaveniach zvoliť názov úlohy a dátum, kedy by mala úloha byť splnená.  V menu potom stačí nastaviť hlavné nastavenia upozornení a to tak, že si vytvoríte prioritou upozornení a kedy máte byť na splnenie úloh aplikáciou vyzvaní.

Nastaviť si môžete až dve upozornenia denne v určitých časoch počas dňa, kedy vám aplikácia úlohu pripomenie. Taktiež si môžete zvoliť prioritu úloh vo farebnom rozlíšení a upozornenie vás podľa farby môže osloviť od jedného až po šesťdesiat dní pred splnením úlohy.

Deadlines Reminder je veľmi jednoduchá a účinná aplikácia, ktorá nás oslovila najmä svojim jednoduchým a účelným spracovaním. Pokiaľ máte počas dňa niekoľko dôležitých úloh, ktoré potrebujete splniť, aplikácia Deadlines Reminder je určená práve pre vás.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

26.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+