MojAndroid

Česká, vývojárska spoločnosť so sídlom v Brne, Madfinger Games, prináša pre všetkých fanúšikov hry Dead Trigger malé prekvapenie a aktualizáciu,  ktorá rozširuje herný obsah, prináša nové herne prostredie, ďalšie príbehy a šancu vyhrať originálne Dead Trigger tričko.

Hra Dead Trigger sa odohráva v alternatívnej realite roku 2012, kedy je moderná civilizácia na pokraji zániku a po uliciach sa pohybujú mäsožravé príšery bez duše. Aktualizácia prináša nové funkcie a možnosti, ako je granátomet, vianočnú arénu zo Severného pólu, novú postavu v podobe Zanteho, nové misie a špeciálne cenové ponuky na zbrane.

Okrem vylepšení hry Dead Trigger, spoločnosť Madfinger Games prináša aj vianočnú súťaž o originálne tričko, stačí vyriešiť úlohu priamo v hre a tričko môže byť vaše. Nechýbajú ani malé opravy chýb a ďalšie drobné vylepšenia, najmä v optimalizácii pamäte pre zariadenia s nízkymi parametrami.

 

Hra Dead Trigger je teraz dostupná v Google Play Store a je pre všetkých používateľov zadarmo.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Hra Dead Trigger, Google Play Store, tlačová správa

18.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+