MojAndroid

Na obchode Play sa po exluzívnej dostupnosti v Austrálii a Novom Zélande objavila nová hra Dead on Arrival 2 pre všetkých. Novinka prináša predovšetkým perfektne spracovanú grafiku, ktorá dá zabrať aj tým najvýkonnejším zariadeniam na trhu. Navyše, hra je dostupná úplne zadarmo, no ako to už býva zvykom nájdete v nej aj vnútroherné nákupy. Za peniaze si tak budete môcť dokúpiť zbrojný arzenál a ďalšie vylepšenia.

V hre Dead on Arrival 2 bude vašou hlavnou úlohou prežiť útoky zombíkov. Hrať budete môcť sami alebo s ďalšími štyrmi priateľmi v multiplayer móde. Tešiť sa môžete na bohatý arzenál zbraní a intuitívne ovládanie s výbornou podporou herných ovládačov. V hre sa budete snažiť odkrývať skrýše s užitočnými vecičkami a odomykať ďalšie vylepšenia, ktoré vám pomôžu prežiť nájazdy zmutovaných zombíkov.

dead2 dead

Dead on Arrival 2 je na obchode Play len krátku dobu, no od používateľov si zatiaľ nevyslúžil veľmi pozitívne hodnotenia. Hlavným dôvodom majú byť spomalené reakcie a sekajúca grafika. Hru sme vyskúšali aj na redakčnom smartfóne s čipom Snapdragon 600, kde fungovala bez akýchkoľvek problémov.

Verzia: 1.1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.6
Aktuálna cena: Zdarma

 

26.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+