MojAndroid

Nová verzia aplikácie Daydream VR prináša viac noviniek ako len opravu chýb. Rozhranie Daydream Home bolo vylepšené pre jednoduchšie nájdenie nového obsahu a rovnako tak sa aktualizácie dočkalo aj prostredie po stránke ovládanie.

Prepracované prostredie a lepší prehľad ovládania

Daydream Home teraz prináša viac informácií o obsahu, ktorý by vás mohol zaujímať. Zmenou prešli vrchné tri dlaždice, ktoré je teraz možné posúvať a zobraziť viac obsahu. Či sa nachádzate v prostredí Daydream Home, v nastaveniach alebo v obchode s aplikáciami pre VR, v novej aktualizácii uvidíte zvýraznením práve tlačidlo, ktoré stláčate.

Náš tip
Asus ZenFone AR s podporou Tango a Daydream oficiálne potvrdený | CES 2017

Chýbajúca podpora pre smartfón Samsung Galaxy S8

Smartfón Samsung Galaxy S8 stále nedostal očakávanú podporu pre Daydream VR a to ani po aktualizácii na verziu 1.7. Aplikácia vás informuje chybovým hlásením. Pre podporu aktuálnej vlajkovej lode od juhokórejského výrobcu Samsung si tak používatelia budú musieť ešte počkať na niektorú z nasledujúcich aktualizácií.

Náš tip
Lego mieri do virtuálnej reality Daydream s postavičkami Brickheadz

Nová aktualizácia aplikácie Daydream vo verzii 1.7 je dostupná na stiahnutie pomocou APK súboru v príslušnom vlákne portálu APK Mirror. Aplikáciu si môžete takisto stiahnuť z Obchodu Play.

–> APK súbor aplikácie Daydream 1.7 <–

Verzia: 1.13.180130063
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.13.180130063
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

15.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+