MojAndroid

Otvorenie vynovenej predajne Datartu prebehlo dnes, 9. septembra o 9:09 hod. Nová predajná plocha má rozlohu 892 metrov štvorcových. Predajňa ponúka návštevníkom široký výber elektro produktov a technologických noviniek.

Datart predajňa Polus Bratislava

Predajňu môžu zákazníci e-shopu využiť aj ako odberné miesto. Vyzdvihnú si v nej objednaný tovar bezplatne, rýchlo a pohodlne. Nové priestory sú súčasťou rozsiahlej rekonštrukcie celého nákupného strediska Polus City Center.

,,Návštevníci sa môžu tešiť na vynovenú predajňu s novým konceptom vystavenia tovaru. Rozsiahlu predajnú plochu chceme maximálne využiť v prospech zákazníkov a ponúknuť im možnosť odskúšania vystaveného tovaru. Uvedomujeme si, že pri rozhodovaní o kúpe výrobku je priamy kontakt s produktom dôležitý, a preto plánujeme našu ponuku na predajni pravidelne dopĺňať o aktuálne novinky na trhu,“ hovorí Sabina Boudová z DATART-u.

Zľavy pre návštevníkov počas dnešného dňa

Počas dnešného dňa sa budú na mieste rozdávať kupóny so zľavami na produkty rôznych značiek, napríklad Apple, Samsung, Xiaomi, Honor, Lenovo, LG Philips, HP atď. Zľavy sú vo výške 10 – 20 percent. Navyše, sú uplatniteľné na všetok sortiment konkrétnej značky bez ohľadu na to, o aký produkt ide. Na jeden kupón je možné nakúpiť dva kusy vybraného produktu.

Datart má momentálne na Slovensku celkovo 16 predajní.

9.9.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+