MojAndroid

Spoločnosť Google práve oznámila, že ich aplikácia Datally, ktorá slúži na spravovanie mobilných dát práve dostala aktualizáciu, ktorá prinesie hneď dve zaujímavé a užitočné funkcie.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Praktické novinky

Prvý z nich sa nazýva “Emergency Bank”, alebo aj “Núdzová banka” a umožňuje používateľom “uschovať” dáta s možnosťou ich prečerpania v nevyhnutných prípadoch. Môžete napríklad zadať zostatok a množstvo dát, ktoré chcete uložiť v prípade núdze. Aplikácia automaticky zablokuje prístup k mobilným dátam všetkým aplikáciám po tom, čo s dátami prekročíte vami nastavenú hodnotu pred začiatkom využívania tohto núdzového balíka.

Druhou novinkou, ktorá bola predstavená, je takzvaný “Bedtime Mode”, ktorý môžeme do slovenčiny preložiť ako “Režim spánku”, ktorý vlastne vypína mobilné dáta počas noci. Môžete si zvoliť presný čas zaspávania a vstávania. Aplikácia tak zapne a vypne dáta za vás v presne určené časy.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Datally – aplikácia od Google, ktorá vám pomôže šetriť dáta
Náš tip
Datally prináša v aktualizácii ďalšie možnosti pre šetrenie mobilných dát
Náš tip
Google sa pripravuje na otvorenie svojej prvej maloobchodnej pobočky
25.8.2018
Zdroj: blog.google

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+