MojAndroid

Ak aj vy patríte medzi ľudí, ktorí majú radi horory a všetko, čo sa týka napätia a strachu, tak pre vás máme dobré správy. Vďaka spoločnosti Phosphorus Game Studios si už skoro týždeň môžete stiahnuť z Google Play Store herný titul Dark Meadow: The Pact, ktorý spĺňa všetky podmienky dobrej hororovej hry. Už len začiatok príbehu, kedy sa ocitáte v roli hlavného hrdinu, ktorý sa práve zobudil v Montclairskej nemocnici s klasickou amnéziou a vôbec nevie kde a v akej situácii sa nachádza, je strašidelný. Táto nemocnica však nie je taká obyčajná, ako sa na prvý pohľad zdá. Okrem vás sa v nej nachádza len jeden starý muž, ktorý je príliš slabý na to, aby sa oslobodil. Aby ste sa z nemocnice dostali, musíte zabiť čarodejnicu, ktorá na nemocnicu uvrhla kliatbu, čo nebude vôbec ľahké! Pri súbojoch s mysterióznymi príšerami môžete použiť akúkoľvek zbraň, ktorú máte po ruke – či to bude kuša na veľké vzdialenosti alebo meč na osobné súboje. O strašidelné scénky sa počas hrania starajú nečakané zvraty a scénky s monštrami, ktoré vás miestami vydesia naozaj až na smrť.

Dark Meadow: The Pact ponúka okrem výborného príbehu aj veľmi pekne spracovaný grafický engine, konkrétne Unreal Engine 3, ktorým bol vytvorený napríklad aj herný titul Gears of War 3. Čo sa ovládania týka, nehľadajte žiadne ovládacie prvky ako tlačidlá či gamepad, ovládanie je plne prispôsobené dotykovým gestám. Táto hre je zatiaľ dostupná len pre zariadenia s Tegra 3 procesorom, no v blízkej budúcnosti by sme sa mali dočkať aj verzie pre ostatné (výkonnejšie) Android zariadenia. Tí z vás, ktorí sú šťastnými majiteľmi Tegra 3 zariadení môžu túto hru sťahovať zadarmo pomocou nášho widgetu nižšie alebo priamo cez Tegra zónu, ostatní si budú musieť na túto hru, ktorá má mimochodom 538 MB (!), ešte chvíľku počkať. Nižšie si môžete prezrieť aj video a screenshoty, aby ste si vytvorili reálnejší obraz o tejto hre – predsa len je lepšie raz vidieť ako stokrát čítať…

Dark Meadow: The Pact
Phosphor Games Studio
Verzia 1.1.20 (26. 4. 2012)
Veľkosť 538 MB
2.3+

Zadarmo

          

          

Zdroj: Phandroid.com

3.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+