MojAndroid

Druhé stretnutie z plánovanej série podujatí Google Developer Group v Bratislave sa uskutoční v priestoroch spoločnosti Sygic, v utorok, 22. mája 2018. Účastníci sa môžu tešiť na prednášku od malware researchera Lukáša Štefanka (Eset), na tému “Latest Andorid threats (Android ransomware, banking malware, spy…)” a Juraja Lipovského (Sygic), s témou TensorFlow basics. Kapacita je obmedzená na 100 miest, preto je potrebné si rezervovať miesto vopred.

Meetup je určený pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o Google technológie – ak máš záujem stretnúť sa s chalanmi z komunity GDG Bratislava a zapojiť sa do organizovania meetupov, prípadne máš návrh na zaujímavú tému, príď sa s nimi porozprávať a stretnúť na meetup v priestoroch Sygicu. Hľadáme nadšencov pre témy okolo Android vývoja a Google technológií ako Angular, Kotlin, TensorFlow, či Google Cloud.

17.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+