MojAndroid

Spoločnosť Sony rozširuje svoje portfólio zariadení, na ktorých beží novší systém Android 4.4 KitKat. Aktualizáciu dostanú v najbližších dňoch zariadenia Xperia Z Ultra, Xperia M2 a Xperia E1.

Aktualizácia prináša celý balík vylepšení. Patria sem lepší výkon, možnosť prispôsobiť si notifikačný panel spolu s panelom s rýchlym spustením, zmeny v užívateľskom prostredí, aktualizácie k aplikáciam od Sony, integráciu so službou PlayMemories či kompatibilitu s inteligentnými zariadeniami ako napríklad Sony Smartband SWR10. Aktualizácia je pre Xperiu Z Ultra dostupná už teraz, zatiaľ čo zvyšné dve zariadenia ju dostanú v najbližších dňoch.

Zdroj: Sony via Android Central

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
16.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+