MojAndroid

Keď Google predstavuje novú verziu svojho operačného systému Android, oslávi to tak, že do záhrady GooglePlexu pridá nového maskota predstavujúcu cukrovinku, ktorej anglický názov nasleduje v abecede po menách predošlých verzií. Po verziách Cupcake (1.5), Donut (1.6), Eclair (2.0), Froyo (2.1). Gingerbread (2.3), Honeycomb (3.0) a Ice Cream Sandwich (4.0) v záhrade Googleplexu pribudla aj socha najmladšej, ešte nepredstavenej verzie operačného systému s názvom Jelly Bean, po slovensky “farebné fazuľky”.

Nová verzia operačného systému tak bola “oficiálne” potvrdená už aj spoločnosťou Google. Uvidíme, či sa detailov dočkáme už zajtra na veľmi významnej akcii Google I/O, ktorá sa začína už zajtra o 11:45 v Moscone Center, San Francisco, USA.

MôjAndroid.sk TIP

Čo očakávate od najnovšej verzie Androidu Jelly Bean vy?

27.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+