MojAndroid

Populárny tabletu Eee Pad Transformer od spoločnosti Asus sa pravdepodobne dočká svojho nástupcu už koncom tohto alebo začiatkom budúceho roka. Ak ste si nevšimli spojitosť s novinkou o prichádzajúcom štvorjadrovom procesore Kal-El, vedzte, že Transformer 2 by mal byť tablet, ktorý tento procesor použije a prinesie tak ohromujúci výkon pre širokú verejnosť. Túto skutočnosť potvrdil pre Forbes aj Jonney Shih, vysoko postavený predstaviteľ spoločnosti. Podľa jeho slov bude “úžasný” a dostupný pred výstavou CES, nepotvrdil však prítomnosť procesora od NVIDIE.

O súčasnom tablete sa dočítate aj v naše recenzii MojAndroid.sk recenzia: Asus Eee Pad Transformer. Sám som sa presvedčil, že Transformer nepochybne patrí medzi najlepšie Android tablety, ktoré na trhu nájdete a vďaka jeho popularite bude nad kúpou novej generácie tabletu rozmýšľať veľa ľudí. Uvidíme, čo všetko  Transformer 2 prinesie, ale už teraz to vyzerá tak, že sa máme na čo tešiť :)

Zdroj: engadget.com

3.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+