Aj keď sa v posledných týždňoch hovorilo o tom, že Google po prvýkrát vyberie ako výrobcu ďalšieho Nexus zariadenia Huawei, nie je to zrejme pravdou. Kórejská agentúra eToday totižto pristihla zamestnancov Googlu, ako prichádzajú do centrály spoločnosti LG s cieľom skontrolovať vývoj zariadenia s kódovým označením "N000", ktoré má byť ďalším Nexus smartfónom. Podľa slov kórejských novinárov navštívili zástupcovia Googlu výskumné a vývojové pracovisko, oddelenie pre vývoj OIS (optickej stabilizácie), oddelenie pre vývoj bezdrôtového nabíjania aj oddelenie LG Display, ktoré má pre ďalší Nexus vyrobiť displej. Kontroverzným ostáva meno ďalšieho Google zariadenia, ktoré má byť Nexus 7.
Google už spolupracoval na výrobe dvoch Nexusov 7. Ide o tablety vyrobené Asusom. Veríme preto, že sa Google rozhodne pre iné označenie svojho pripravovaného smartfónu, aby sa vyhol prípadným nezrovnalostiam v označení portfólia Nexus zariadení. Google doteraz spolupracoval s LG pri výrobe dvoch Nexusov - Nexus 4 a Nexus 5 - a pri výrobe niekoľkých Android Wear hodiniek - napr. LG G Watch a LG G Watch R. Uvidíme, či LG vyrovná rekord, ktorý drží Samsung s 3 Nexus zariadeniami.
[katalog post_id="145518" type="badge"]
Zdroj: eToday






a snad prijatelnej velkosti :)
a dufam, ze aj ceny
LG je top cize ok :)
uz mas tu G2? :D
uz objednane :D
este ti dam vediet ked budem mat :D
dobre :)
tejto sprave sa velmi tesim!! uz som sa zacinala bat ze moj N5 nebudem mat za co vymenit tento rok, ale ak nexus znovu vyrobi LG, kupujem bez rozmyslania