MojAndroid

D-Link predstavil tri nové mydlink HD Wi-Fi  kamery, ktoré zabezpečia spoľahlivý dohľad pre váš dom, kanceláriu alebo akúkoľvek inú nehnuteľnosť. Kamery sú plne kompatibilné s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Asistent, čo majiteľom zariadení Google Chromecast a Amazon Fire TV Stick umožňuje použiť na spustenie živého prenosu len hlas. Pomocou aplikácie mydlink, ktorá je v obchode Google Play k dispozícii na stiahnutie zadarmo, môžete sledovať dianie na svojom mobilnom telefóne či tablete.

Kamery detekujú pohyb i zvuky, disponujú nočným režimom a automaticky posielajú upozornenia, keď zaznamenajú nejakú udalosť. Umožňujú nahrávanie na SD kartu, do mobilného zariadenia alebo do zabezpečeného internetového cloudového úložiska. Záznam je možné prehrať aj spätne priamo z cloudového úložiska alebo ho stiahnuť do svojho mobilného zariadenia. Obojsmerný prenos zvuku tiež umožňuje komunikáciu medzi kamerou a mobilným zariadením.

D-Link ponúka riešenia pre každého s ohľadom na jeho technické požiadavky a finančné možnosti. Nové kamery sú jednoducho nastaviteľné a s novými funkciami, ako je cloudové nahrávanie a ovládanie pomocou Amazon Alexa a Google Assistant, sú riešením ako pre majiteľov chytrých domácností, tak aj pre ľudí, ktorí sa s touto technológiou ešte len začínajú zoznamovať

Kevin Wen, prezident spoločnosti D- Link Europe

Vďaka ďalším funkciám dostupným v aplikácii mydlink si každý majiteľ kamery môže zvýšiť bezpečnosť svojej domácnosti nastavením automatizácie a pravidiel. Napríklad pridaním ďalších zariadení, akým je aj smart zásuvka, je možné nastaviť automatické rozsvietenie svetiel. Kamery tiež podporujú služby IFTTT (If This, Then That), čo umožňuje ich spoluprácu s veľkým počtom ďalších zariadení.

Kamery sú kompaktné, nenápadné a vďaka Wi-Fi pripojeniu môžu byť umiestnené kdekoľvek. Model DCS-8010LH ponúka HD rozlíšenie 720p a uhol záberu 120°, DCS-8300LH dokonca Full HD rozlíšenie 1080p s uhlom 140°. Full HD kamera DCS-8525LH s funkciou otáčania a nakláňania zvládne uhol až 340° horizontálne a 110° vertikálne.

Nové kamery DCS-8010LH a DCS-8525LH sú už na Slovensku a v Českej republike v predaji, DCS-8300LH bude dostupná od júla 2018.

Technické parametre:

HD Wi-Fi kamera

(DCS-8010LH)

Full HD Wi-Fi kamera

(DCS-8300LH)

Full HD Pan &Tilt Wi-Fi kamera

(DCS-8525LH)

HD 720p HD 1080p HD 1080p
120° uhol záberu 140° uhol záberu Otáčanie/náklon: 340°/110°
Detekcia zvukov a pohybu Detekcia zvukov a pohybu Detekcia zvukov a pohybu
Nočné videnie do 5m Nočné videnie do 5m Nočné videnie do 5m
Cloudové i lokálne nahrávanie Cloudové i lokálne nahrávanie Cloudové i lokálne nahrávanie
Kompatibilná s Google Assistant, Amazon

Alexa, IFTTT

Kompatibilná s Google Assistant, Amazon

Alexa, IFTTT

Kompatibilná s Google Assistant, Amazon

Alexa, IFTTT

 

12.6.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+