MojAndroid

Cynickú obludu pozná na Slovensku hádam každý väčší fanúšik, ktorí si zgustne na politických vtipoch či vtipoch na rôzne iné spoločenské témy. Tie teraz nenájdete iba na webových stránkach a na Facebooku, ale aj v rovnomennej aplikácii Cynická obluda. Tá je dostupná pre Android aj iOS.

Aplikácia je v obchode Play dostupná zadarmo, no za jej obsah si budete musieť priplatiť. Autor projektu, Rado Ondřejíček, si od fanúšikov Cynickej obludy, pýta mesačný poplatok 1,99 eur mesačne, resp. 19,99 eur ročne. Vďaka nemu platiaci používatelia nielenže budú dostávať obrázky ako prví, ale získajú aj prístup k bonusovému obsahu. Ten Cynická obluda nebude uverejňovať nikde inde.

Samozrejme, aplikácia je úplne bez reklám a podporuje aj vyhľadávanie  v tisícoch obrázkov Cynickej obludy, či notifikácie, vďaka ktorým používateľovi neujde žiadny nový vtip.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
20.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+