MojAndroid

Je niekoľko verzií  tzv. custom ROM, ktoré sú medzi používateľmi veľmi obľúbené. Jednou z nich je aj CyanogenMod, ktorá teraz dosiahla veľmi pekný míľnik, a to  2 milióny inštalácií tejto ROM. Tento výsledok je až dvojnásobný oproti tomu, ako to bolo len niekoľko mesiacov dozadu.

 

Ako to celé s CM naozaj je, si môžete pozrieť v štatistike, ktorú poskytuje CyanogenMod na svojej stránke. Môžete sa tu dozvedieť napríklad fakt, že najviac je inštalovaná verzia Nightly, medzi zariadeniami vedie Bravo a Galaxy S II.

Podľa portálu Android Police, CyanogenMod dosiahol hranicu jeden milión stiahnutí v januári. Za tri mesiace sa teda počet stiahnutí zdvojnásobil, čo predstavuje naozaj veľký úspech tejto custom ROM. Predpoklad je preto, že už čoskoro sa môžeme dočkať čísla, ktoré bude predstavovať 3 milióny stiahnutí  CyanogenMod.

Zdroj: Androidcommunity.com Foto: stats.cyanogenmod.com

29.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+