MojAndroid

Chromecast je univerzálne príslušenstvo pre TV, ktoré vám umožní zdieľať multimediálny obsah z vašich mobilných zariadení na obrazovky televízorov. Developer známy ako Koush, ktorý pracuje na najnovších verziách a funkciách CyanogenModu, oznámil svoje práce na pridaní podpory Chromacastingu do tejto populárnej upravenej ROM. Koush však pracuje aj na vylepšení, ktoré prinesie podporu Chromecastu pre všetky multimédiá vo vašom Android zariadení. Teda aj pre aplikácie, ktoré doposiaľ nepridali jeho podporu.

Momentálne sa na funkcii ešte pracuje, no na videu môžeme vidieť, že Koushovi sa podarilo spustiť funkčnú podporu na svojom HTC One. Ako môžete vidieť, autor používa aplikácie, ktoré nemajú podporu Chromecastu, no aj napriek tomu dokážu odosielať médiá do prijímača. Nová funkcia v CyanogenMode bude fungovať aj s lokálnym obsahom uloženým vo vašich zariadeniach, no aj so streamovaným obsahom ako sú podcasty.

Náš tip
Chromecast: Novinka z dielne Google pre streamovanie multimédií

Zdroj: phonearena

10.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+