MojAndroid

Cyanogen 12 s najnovším Androidom 5.0 Lollipop bude dostupný už koncom tohto mesiaca, pričom Spoločnosť ho bude na rozdiel od CyanogenModu distribuovať v komerčnej sfére v zariadeniach partnerov. Tento nový systém bude od open-source projektu CyanogenMod odlišný vo funkciách, službách a vylepšeniach, ktoré budú postupom času pribúdať bez ohľadu na komunitou podporovaný CyanogenMod. Jednou z noviniek, ktoré by tento OS mal ponúknuť je aj podpora zmeny tém pre individuálne aplikácie, ako aj platené témy.

App Themer umožní používateľom výber špecifických tém pre jednotlivé aplikácie. Tie budú dostupné prostredníctvom Theme Choosera, pričom na výber budú k dispozícii nainštalované témy, ktoré nebude možné manuálne upravovať.Funkcia by však mala byť stále veľmi užitočná v prípadoch, kedy systémová téma nevyzerá v aplikácií tak dobre ako by sme si predstavovali. Počet tém, ktoré môžete v aplikáciách použiť nie je limitovaný.

cyanogen-app-themer-2 cyanogen-app-themer-1

Zdroj: androidauthority

18.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+