MojAndroid

Popredný vývojár hier ZeptoLab, vydal dnes ďalší update obľúbenej hry Cut the Rope: Experiments. Ten pridáva ďalšie levely, ktoré preveria vaše zručnosti, šikovnosť, rýchlosť, ale aj logické premýšľanie. V 25 úplne nových leveloch bude vašou úlohou opäť nakŕmiť malého maškrtníka Om Noma. Okrem bežných nástrah a nástrojov, na ktoré ste boli zvyknutí v predchádzajúcich leveloch, pridáva aktualizácia s názvom Ant Hill aj nový element – mravce.

rope-540x263

Mravce v nových leveloch poslúžia k preprave cukríka do úst Om Noma, ktorý už netrpezlivo čaká na svoju sladkú dobrotu. Na to aby sa cukrík dostal do svojho cieľa, ho musíte najskôr zhodiť na cestu vytvorenú z pohybujúcich sa mravcov. Keď bude sladkosť na správnom mieste, dotykom ju uvoľníte. Ak premeškáte ten správny okamih, cukrík už navždy skončí v mravenisku alebo sa vám ho prostredníctvom ostatných elementov hry už nepodarí dostať k Om Nomovi.

Hru Cut the Rope s 25 novými levelmi nájdete na Google Play, kde si ju môžete zakúpiť za 0,76€, no k dispozícii je tiež verzia zdarma podporovaná reklamami. Hru určite odporúčame vyskúšať. Čaká vás v nej totižto viac ako 175 levelov + nové levely z Ant Hill, skvelá hrateľnosť, zvuky, grafika a tiež veľa hodín zábavy. Stiahnuť si ju môžete aj prostredníctvom nášho widgetu.

Verzia: 1.8.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.1
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 1.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.3
Aktuálna cena: Zdarma

8.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+