MojAndroid

Pokiaľ patríte medzi požívateľov, ktorí chcú mať všetko vo svojom smartfóne po svojom, tak by vás rozhodne mohla zaujať aj aplikácia s názvom Custom Navigation Bar. Tá umožňuje zmeniť vzhľad a funkcie softvérových tlačidiel vášho zariadenia, a to aj bez rootu.

Náš tip
Ako do Google máp uložiť adresy pre domov či prácu | NÁVOD

Aplikácia však potrebuje na fungovanie získanie špeciálnych práv, ktoré jej musíte udeliť cez ADB. Presný postup nájdete priamo v aplikácii pri jej prvom spustení. Keď sa vám to podarí, tak vám aplikácia umožní zmeniť umiestnenie a funkcie navigačných tlačidiel, ako aj pridať extra tlačidlá do stredu alebo na kraje navigačného baru.

Celá aplikácia je naozaj prehľadná a všetko funguje tak, ako má. Ak ale spozorujete nejaké čudné správanie aplikácie, radšej ju nepoužívajte. Najlepšou správou ostáva to, že titul Custom Navigation Bar je dostupný úplne bezplatne. Stiahnuť si ho môžete pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 0.8.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.8.5
Aktuálna cena: Zdarma

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!

3pripomienky

od najnovších
od najlepších od najnovších od najstarších
1

"Celá aplikácia je naozaj prehľadná a všetko funguje tak, ako má. Ak ale spozorujete nejaké čudné správanie aplikácie, radšej ju nepoužívajte." Super rada a clanok!

3

Funguje iba na Android N.

Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+