MojAndroid

Pokiaľ patríte medzi požívateľov, ktorí chcú mať všetko vo svojom smartfóne po svojom, tak by vás rozhodne mohla zaujať aj aplikácia s názvom Custom Navigation Bar. Tá umožňuje zmeniť vzhľad a funkcie softvérových tlačidiel vášho zariadenia, a to aj bez rootu.

Náš tip
Ako do Google máp uložiť adresy pre domov či prácu | NÁVOD

Aplikácia však potrebuje na fungovanie získanie špeciálnych práv, ktoré jej musíte udeliť cez ADB. Presný postup nájdete priamo v aplikácii pri jej prvom spustení. Keď sa vám to podarí, tak vám aplikácia umožní zmeniť umiestnenie a funkcie navigačných tlačidiel, ako aj pridať extra tlačidlá do stredu alebo na kraje navigačného baru.

Celá aplikácia je naozaj prehľadná a všetko funguje tak, ako má. Ak ale spozorujete nejaké čudné správanie aplikácie, radšej ju nepoužívajte. Najlepšou správou ostáva to, že titul Custom Navigation Bar je dostupný úplne bezplatne. Stiahnuť si ho môžete pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 0.8.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.8.5
Aktuálna cena: Zdarma

21.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+