MojAndroid

Nemusíte ísť ani veľmi ďaleko za hranice, aby ste natrafili na krajinu, kde budete potrebovať inú platobnú menu ako u nás. Okrem Rakúska používa na platenie každá z našich susedných krajín svoju vlastnú menu, a tak sa môže stať, že sa ocitnete v situácii, kedy budete potrebovať zistiť, koľko vlastne niečo v obchode v zahraničí stojí. Šikovná aplikácia na smartfóne je ideálnym riešením tohto problému a vhodným kandidátom je aj aplikácia Currency converter plus od slovenského vývojara Ruda Halmiho.

Náš tip
EXKLUZÍVNE Získajte aplikáciu New Interval Timer úplne zadarmo!

Currency converter plus 1 Currency converter plus 2 Currency converter plus 3

Aplikácia ponúka všetky funkcie a možnosti, ktoré by ste od nej mohli požadovať. Samozrejmosťou je obojsmerné zamieňanie rozšírených, ale aj menej používaných svetových mien. Vďaka tomu vám aplikácia poslúži aj vtedy, ak cestujete do nejakej exotickej destinácie. Aktuálne kurzy sa môžu aktualizovať samé, môžete ich aktualizovať manuálne, prípadne môžete kurzy ručne prepísať a zakázať ich aktualizáciu. Pre urýchlenie používania má aplikácia vlastnú jednoduchú číselnú klávesnicu, ktorá je vám vždy k dispozícii a umožňuje vám rýchlo a jednoducho zistiť aktuálny kurz a prepočítať meny.

Aplikácia pritom súčasne zobrazí až 15 rôznych mien, čo môže prísť v niektorých prípadoch tiež veľmi vhod. Hoci aktuálne kurzy vyžadujú pre aktualizáciu pripojenie k internetu, aplikáciu môžete bez problémov používať aj v režime offline, čo je práve v zahraničí často potrebné. Okrem toho máte k dispozícii množstvo ďalších nastavení a možností, pomocou ktorých si môžete aplikáciu prispôsobiť podľa vlastných želaní a predstáv.

Currency converter plus PromoKod

Štandardne stojí aplikácia v obchode Play 1,49 EUR, čo samo o sebe nie je extrémne veľa. V rámci našej exkluzívnej akcie môže byť ale aplikácia vaša úplne zadarmo. Rudo Halmi sa totiž s vami podelil o 200 kódov, ktoré musíte zadať pri inštalácii aplikácie. Tá sa vám následne do zariadenia stiahne a nainštaluje úplne zadarmo. Stačí, keď sa pri platení premiestnite na kartu s názvom Uplatniť kód (viď obrázok vyššie) a zadáte konkrétny promo kód. Ten si môžete nechať poslať na mail prostredníctvom formuláru umiestneného nižšie, no ako sme spomínali, musíte sa poponáhľať. Akcia platí do vyčerpania kódov, no aj tie majú obmedzenú platnosť iba do konca februára.

Currency converter plus
Ups, všetky promo kódy už boli použité.

Verzia: 4.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

26.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+