MojAndroid

Slovenský vývojár vystupujúci pod pseudonymom SimpleArt publikoval svoju prvú Android hru s názvom Cubus. Ide o nápaditú puzzle hru s jednoduchou grafikou, ktorá však dokáže potrápiť vaše mozgové závity. Jej princípom je, aby ste dostali všetky bloky na miesto rovnakej farby. Nie je to však tak jednoduché, ako sa zdá.

V hre môžete totižto bloky posúvať len hore, dole, vľavo alebo vpravo, a tak na ich premiestnenie budete potrebovať aj kontúry samotnej hracej plochy. S presunom do iných smerov vám pomôžu aj samotné kocky, ktoré slúžia jedna pre druhú ako “brzda” a vo vyšších leveloch natrafíte aj na špeciálne bloky, ktoré menia smer pohybu jednotlivých blokov. Celkovo má hra jednoduchý princíp, ktorý pochopíte už po pár chvíľach, ale na jej prejdenie budete potrebovať slušnú dávku rozmýšľania.

Na hre Cubus sa nám páči jej jednoduchá grafika, ktorá je nenáročná na výkon zariadenia a pekné efekty, ktoré dotvárajú celkovo dobrý pocit z tohto titulu. Príjemnými sú aj zvuky v hre, ktoré dotvárajú celkovú atmosféru. Samotný titul je v obchode Play dostupný bezplatne, no pripravte sa na zobrazovanie reklám. Tie si však za malý poplatok môžete odstrániť. Ak vás táto hra zaujala, stiahnite si ju pomocou odkazu nižšie.

Náš tip
Najnovšie slovenské aplikácie a hry pre Android (06/2016)
Verzia: 1.2.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.10
Aktuálna cena: Zdarma
6.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+