MojAndroid

Slovenská logická hra Cubus priniesla prvú väčšiu aktualizáciu s číselným označením 1.1. Okrem toho, že z nej autor odstránil reklamy, priniesol aj niekoľko funkčných a dizajnových noviniek. Hra je pritom aj naďalej dostupná pre všetkých zadarmo.

Náš tip
Cubus – slovenská puzzle hra, ktorá potrápi vaše mozgové závity

Novinkou je herný mód, ktorý je hráčovi ponúknutý po odohraní levelu na 3 hviezdičky. Vtedy si level môže spustiť ešte raz a musí hľadať ukrytú hviezdičku na jednej zo stien, kým mu vyprší čas. Po novom do hry pribudol aj obchod, v ktorom si hráč môže kúpiť diamanty, pomocníkov alebo možnosti “krok späť”. Pri hraní takisto hráč môže získať darčekové škatule, kde sa nachádzajú spomínané produkty. Hra Cubus prešla v novej verzii aj menšími dizajnovými zmenami. Ponúka nové animácie a efekty.

Okrem zmien v najnovšej verzii Cubus nám autor tejto slovenskej hry prezradil aj to, že aktuálne pracuje na systéme denných odmien, ktoré by hráčov ku hre pritiahli každý deň. Musíme povedať, že vývoj tohto titulu sa uberá dobrým smerom a pokiaľ ste túto hru ešte neskúsili, určite tak urobte pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.2.10
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.10
Aktuálna cena: Zdarma
21.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+