MojAndroid

Bez klávesovej skratky CTRL-F si iba ťažko vieme predstaviť prácu s internetom a počítačom vo všeobecnosti. Skratka vám umožní prehľadávať text na internetových stránkach, ale aj v tradičných dokumentoch v počítačoch. Nová aplikácia CTRL-F teraz posúva túto funkcionalitu na novú úroveň a umožní vám prehľadávať reálne papierové dokumenty.

Aplikácia funguje veľmi jednoducho – stačí sem naskenovať potrebné dokumenty a aplikácia sa postará o všetko potrebné. Text transformuje do digitálnej podoby, kde už bude možné vyhľadávať slová či výrazy presne tak, ako sme zvyknutí. Je ale potrebné, aby bol pri skenovaní text dostatočne ostrý a dokument riadne osvetlený.

Naskenovaný dokument je následne vyexportovaný do PDF dokumentu a aplikácia umožňuje vyhľadávanie vo vyše 50 jazykoch, no nám aplikácia ponúkla na výber iba tri. Napriek tomu ale v našom teste fungovala dobre a umožnila nám bez problémov prehľadávať naskenovaný dokument. Je veľmi pravdepodobné, že aplikácia nebude pracovať na 100 % za každých podmienok. Ak si ale dáte záležať a kvalitný dokument naskenujete podľa pokynov, aplikácia bude skutočne schopná previesť text do PDF podoby a umožní vám s ním ďalej pracovať. Šikovné, nemyslíte?

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

20.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+