MojAndroid

Ešte niekoľko týždňov môžete na webe SmartBanka.sk hlasovať za najlepšie mobilné bankovníctvo. Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili sériu článkov s predstavením funkcií aplikácií jednotlivých slovenských bánk, aby ste získali obraz aj o vymoženostiach aplikácií, ktoré aktívne nepoužívate. Skvelé bankovníctvo v mobile má pre svojich klientov nachystané aj ČSOB.

smartbanka-hlasuj

Aplikácia ČSOB SmartBanking umožňuje sledovanie a správu celého vášho portfólia produktov v ČSOB. Jednoducho máte pod dohľadom vaše účty a karty a všetky pohyby na nich. Priamo z aplikácie môžete spravovať dokonca aj fondy či využívať dodatkové služby od ČSOB, ako napríklad mimoriadnu splátku hypotéky, kúpu cestovného poistenia či dobitie kreditu na mobil.

Samozrejmosťou je vykonávanie základných operácií ako bežné a zahraničné platby. K tomu máte k dispozícii prehľadný graf vývoja hodnoty vašich produktov. K dispozícii sú informácie o úveroch a splátkach, kreditných či debetných kartách a ďalších produktoch.

Okrem štandardnej výbavy funkcií ponúka aplikácia ČSOB SmartBanking aj množstvo výnimočných funkcií. Medzi tie patrí spomínaná mimoriadna splátka hypotéky a cestovné poistenie. Okrem toho vám aplikácia ukáže aj prognózu zostatku na účte na základe toho, ako ste míňali prostriedky v minulosti. Z prostredia aplikácie môžete spravovať vaše trvalé príkazy, či dokonca aj zmeniť kontaktné údaje. Majitelia Android zariadení ocenia možnosť prihlasovať sa do aplikácie prostredníctvom odtlačku prstu, čo je jednoduchšie ako zdĺhavé zadávanie PIN kódu.

Aplikácia ČSOB SmartBanking tak ponúka absolútnu väčšinu funkcií, ktoré by od nej mohol očakávať bežný aj náročnejší zákazník. Portfólio mobilných aplikácií od ČSOB dopĺňajú ešte tituly ČSOB Token pre mobil, ČSOB Asistent a ČSOB MobileControl, ktoré sú určené pre špecifické funkcie a používateľov. Väčšina zákazníkov si vystačí práve s plnohodnotným internetovým bankovníctvom v aplikácii ČSOB SmartBanking.

Hlasujte teraz!

Ešte stále máte možnosť hlasovať v ankete SmartBanka 2017 za vaše obľúbené mobilné bankovníctvo slovenských bánk. Stačí, keď vyplníte informácie v dotazníku a automaticky získavate šancu na výhru špičkového smartfónu Samsung Galaxy S8. Okrem samotných hlasujúcich budú ocenené aj banky. Tie, ktoré sa umiestnia na prvých troch priečkach, získajú oficiálne ocenenie, ktoré môžu použiť pri svojej marketingovej komunikácii.

Hlasovanie o najlepšiu bankovú aplikáciu na Slovensku prebieha od 15. januára 2018 do 28. februára 2018 na webe SmartBanka.sk. Každý hlasujúci môže hlasovať len raz, duplicitné hlasy budú vymazané, prípadne zo súťaže úplne vyradené. Výherné banky, ako aj víťazov vecných cien, vyhlásime na stránkach SmartBanka.skMojAndroid.skMojiPhone.sk a MojWindows.sk do konca marca 2018. Kompletné podmienky súťaže nájdete rovnako na webe SmartBanka.sk.

smartbanka-hlasuj

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Partneri ankety

15.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+