MojAndroid

V súvislosti s blížiacimi sa veľkonočnými sviatkami prichádzajú aj niekoľké obmedzenia. Po úprave otváracích hodín maloobchodov či iných služieb prichádza aj k úprave otváracích hodín na pobočkách vybraných bánk. ČSOB banka sa rozhodla obmedziť otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov a podobnou cestou idú aj ďalšie banky. Prečítajte si prípadné zmeny na pobočkách.

Náš tip
Ktoré banky prinesú podporu pre Google Pay? Poznáme plány Tatra banky, VÚB, ČSOB a ďalších bánk

Na Bielu sobotu otvorené

Podobne ako v prípade maloobchodov (aj tie ostanú na Bielu sobotu otvorené) aj vybrané banky nechávajú na Bielu sobotu otvorené svoje pobočky, avšak len na niektorých miestach, ako sú napríklad pobočky v nákupných centrách.

ČSOB banka bude mať svoje pobočky zatvorené na Veľký piatok, Veľkonočnú nedeľu a Veľkonočný pondelok. V sobotu (31. marca 2018) budú otvorené pobočky v nákupných centrách. Rovnako budú mať zatvorené aj pobočky Prima banka, OTP banka, VÚB banka a Slovenská sporiteľna. Pobočky týchto bánk budú otvorené v sobotu vo vybraných nákupných centrách.

FIO banka by mala mať svoje pobočky zatvorené na Veľký piatok a Veľkonočnú nedeľu, počas ďalších pracovných dní budú pobočky otvorené. Ostatné banky by mali svoje pobočky sprístupniť počas štandardných otváracích hodín následne od utorka (3. apríla 2018).

Článok postupne aktualizujeme.

28.3.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+