MojAndroid

Programátori majú svoj špecifický zmysel pre humor. Crypto Rider je totiž hra, v ktorej malým kryptoautom jazdíte po cenovej krivke na niektorej z populárnych kryptomnien. Prudko nadol, prudko nahor a nasleduje pád. Jednoduchá hra, ktorá dokáže zabaviť na desiatky minút.

Crypto Rider je 2D závodná hra, v ktorej sú skutočné historické cenové údaje najpopulárnejších kryptomien ako je Bitcoin, Ethereum či Neo. Na celkom desiatich tratiach zbierate bloky na zakúpenie ďalších ôsmych pretekárskych áut. Svoje skóre môžete neustále vylepšovať a prípadne porovnať s inými súpermi z celého sveta.

Princíp hry je jednoduchý, vyberiete si auto a potom aj graf, na ktorom chcete jazdiť.  Podržaním prsta na displeji auto pridáva plyn a taktiež pridržaním na displeji korigujete otočenie autíčka, keď letí vzduchom. Pre držiteľov BTC može byť hra aj depresívna, najmä pri jazde z 20 000 dolárov na 7 850 dolárov. No v každom prípade je to len hra, pri ktorej môžete stratiť len pár minút času, ale určite nie žiaden bitcoin.

Tvorca hry Daniel Fahey napísal: “Je to trochu veselá zábava vo vážnom priestore.” Samotná hra je zadarmo a je dostupná pre platformu Android ako aj iOS. Ak máte chuť ju vyskúšať, pre inštaláciu môžete použiť widget nižšie.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

18.4.2018
Zdroj: TechCrunch

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+