MojAndroid

Veľmi obľúbená a návyková hry Crossy Road dostala ďalší update, ktorý prináša podporu multiplayer hrania. Vďaka nej si túto hru môžete vychutnať aj v kruhu priateľov. Súčasne môžu Crossy Road po novom hrať 2-4 hráči, ktorí súperia medzi sebou. Podobne ako v štandardnej verzii, aj tu sa musíte pohybovať dopredu a vyhýbať sa prekážkam. Tu však možnosti multiplayeru nekončia. V hre totižto zbierate body sami za seba, ale aj ako tím. Navyše, v hre s 2-4 hráčmi je možné využiť možnosť oživiť svojich spoluhráčov, ktorí v priebehu hry padli. Musíte sa však k ním dostať a neprísť pritom o svoj vlastný život. Multiplayer je možné hrať v lokálnej sieti prostredníctvom WiFi.

Verzia: 2.4.8722
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.8722
Aktuálna cena: Zdarma

Crossy Road si od svojho vydania našlo naozaj veľa fanúšikov a jeho vývojár sa hru snaží neustále vylepšovať. Dôkazom toho je aj nedávna aktualizácia, ktorá do hry priniesla postavičky od Disney. No a teraz sa hráči po celom svete môžu tešiť aj multiplayer módu, ktorý nájdete v najnovšej aktualizácii. Ako vyzerá hra s niekoľkými hráčmi si môžete pozrieť aj na videu.

22.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+