MojAndroid

Dizajnéri telom a dušou si v aplikácii Croma prídu a svoje. Ide o šikovný nástroj, ktorý uľahčí prácu s obrázkami na mobilnom zariadení. Aplikácia totiž dokáže rozoznať a extrahovať farby na obrázku a pripraviť ich na ďalšie používanie.

Tento manažér farebných paliet funguje skutočne jednoducho a intuitívne. Zvládne rozoznanie kľúčových farieb na obrázku a ich následné extrahovanie do jednoduchej farebnej palety. Tú je možné uložiť alebo ďalej zdieľať. Okrem tejto automatickej extrakcie môžete prostredníctvom aplikácie vyberať aj konkrétne farby z obrázka a zdieľať ich ďalej.

K dispozícii je veľké množstvo rôznych nastavení, prostredníctvom ktorých je možné prispôsobiť automaticky vybrané farby. Farby pritom môžete previesť do rôznych kódov, napríklad aj do CSS a mať tak k dispozícii presne ten kód, ktorý budete neskôr potrebovať. Aplikácia je k dispozícii zadarmo, no v tejto verzii vám umožní pridať iba štyri farby do palety. V platenej verzii, ktorá stojí 2,54 EUR, môžete vytvárať väčšie množstvo paliet, pridávať do nich viac farieb a aj spájať palety dokopy.

Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: PhoneArena

5.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+