MojAndroid

Hoci má Amazon AppStore len okolo 50.000 aplikácií, pre niektorých ide o exkluzívny obchod. Ide najmä o majiteľov zariadení radu Kindle s OS Android, pre ktorých je oficiálne dostupný len tento obchod a Google Play Store dokážu “dobyť” iba root-om. Čím je však tento obchod ešte exkluzívny, je fakt, že na ňom nájdete niektoré jedinečné hry, ktoré inde nenájdete. Takou hrou bola aj hra Critter Escape, ktorú ste si donedávna v tomto obchode mohli zakúpiť za necelý dolár. Teraz je však táto hra dostupná aj na Google Play Store a čo je na tom najlepšie – zadarmo.

Critter Escape je Android hra s pekne spracovaným motívom úteku z laboratórií. Critter, čo je hlavný hrdina tejto hry, bol unesený do laboratória, kde na ňom chceli robiť všakovaké testy, on sa však rozhodol, že utečie. Hoci to znie pomerne jednoducho, útek z laboratória, aké je to, kde sa práve Critter nachádza, nie je vôbec jednoduchý. Aby sa dostal z tohto pekelného miesta musí používať svoju silu, dôvtip a rôzne vylepšenia, ktoré počas hrania môže získať.

        

Hra obsahuje 120 unikátnych levelov a množstvo vylepšení a doplnkov, ktoré vám s útekom môžu pomôcť. K dispozícii je aj niekoľko spôsobov ovládania, veľmi obľúbený je virtuálny joystick, Crittera však môžete ovládať aj kreslením cesty na podlahu, ktorú má prejsť. Po ceste musíte dávať pozor na medikov v laboratóriu, problém vám môžu spraviť aj roboty s laserovými čidlami, takže to vôbec nie je jednoduchá cesta. Akonáhle však túto hru začnete hrať, pochopíte, čo je vašou úlohou a po pár leveloch vám určite bude všetko jasné.

Ak vás Android hra Critter Escape zaujala, neváhajte a stiahnite si ju aj vy do vášho Android zariadenia. Je bezplatná a za jej vyskúšanie nič nedáte. Nás táto hra zaujala a veľmi sa nám páči spojenie adrenalínu a logiky, ktorú počas hrania musíte používať. Odkaz na stiahnutie nájdete nižšie, pripravte si približne 45 MB vo vašej pamäti.

Verzia: 58
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 58
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidAuthority

17.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+