MojAndroid

Spoločnosť Creative Technology Ltd na výstave CES 2018 v Las Vegas oznámila, že spolupracuje s firmou DTS, Inc. Príde podpora DTS:X pre zariadenie X-Fi Sonic Carrier, ktorá bude k dispozícii ako aktualizácia firmvéru. Vďaka tomu budú mať používatelia Sonic Carrier prístup k väčšiemu portfóliu zvukovo pokročilých priestorových filmov a hier. V súčastnosti podporuje Sonic Carrier technológiu Dolby Atmos.

Náš tip
Creative prináša kúzlo slúchadlovej zvukovej holografie Super X-Fi™ | CES 2018

DTS:X je najnovšia technológia od DTS, ktorá prináša pohyblivý priestorový zvuk s výškovými prvkami. DTS:X umiestňuje zvuk tam, kde sa vyskytuje prirodzene v priestore a vytvára tak najdôležitejší viacdimenzionálny zvukový zážitok. Toto vylepšené ponorenie a zvýšený realizmus robí napríklad hororové filmy strašidelnejšími, akčné filmy výbušnejšími a zvukové scény automobilov ešte intenzívnejšími.

Sonic Carrier je výkonný systém domácej zábavy a so 17 meničmi v konfigurácii 15.2 a výkonom 1000W RMS je bezproblémovým výkonným audio riešením, čo prináša pridanú hodnotu v porovnaní s komplexnejšími riešeniami s viacerými diskrétnymi reproduktormi a chaotickým zapojením.

CEO spoločnosti Sim Wong Hoo na margo spolupráce s firmou DTS Inc. povedal:

S DTS:X technológiou získate ešte vzrušujúcejší zážitok so Sonic Carrier, vzhľadom na jeho rozsah pohlcujúcich DTS:X titulov. Spolu s technológiou Dolby Atmos a technológiou Creative SuperWide X-Fi™  budú mať používatelia Sonic Carrier úžasne živý, viacrozmerný zážitok so SuperWide 15.2 HD. Výkon zariadenia Sonic Carrier je tak magický, že dostal mnohých, odborníci z odvetvia ho dokonca nazvali ’zvuk bohov’

Sonic Carrier získal pred CES 2018 v Las Vegas ocenenie Best of CEDIA 2017 od AVS Forum, Najväčšieho svetového fóra pre nadšencov Audia Videa.

10.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+