MojAndroid

Spoločnosť Creative Technology Ltd predstavila 2.1 reproduktorový systém Creative T3250 Wireless, ktorý sa zaradil do kategórie bezdrôtových reproduktorov s technológiou Bluetooth. Tento elegantný a kompaktný reproduktorový systém ponúka vo svojej triede vynikajúci zvukový výkon za cenu 69.99 EUR.

Creative T3250 Wireless disponuje funkciou IFP (Image Focusing Plate), ktorá umožňuje reproduktorom dosiahnuť širšie akustické pole s vylepšenou smerovosťou zvuku a zachovaním presnosti tónov. Zvukové spektrum satelitov je ešte viac rozšírené začlenením konštrukcie Creative DSE (Dual Slot Enclosure) a funkčného bassreflexu s robustnými strednými basmi. Výkon basov rozširuje aj špeciálne vyladený menič subwoofera na spodnej stene.

PS_DSE_dissectedview PS_IFPfadeout

Reproduktorový systém disponuje bezdrôtovým Bluetooth pripojením, ktoré umožňuje streamovať hudbu bezdrôtovo z väčšiny stereo Bluetooth zariadení, ako sú smartfóny, tablety a notebooky. Disponujú 3.5mm vstupným linkovým konektorom pre hladké pripojenie k iným analógovým zvukovým zariadeniam. Reproduktorový systém má pevný ovládač na kábli s tlačídlom Zapnúť/Vypnúť, Bluetooth a ovládaním hlasitosti pre jednoduché použitie.

PS_Creative T3250W_Sat_Pair PS_Creative T3250W_Remote Intergrated_3.5mm line-in

Reproduktorový systém Creative T3250 Wireless ponúka športovo-elegantný kompaktný priemyselný dizajn reproduktorov s dvojicou satelitov malých rozmerov.

Technické špecifikácie 2.1 reproduktorového systému Creative T3250 Wireless

 • Hmotnosť produktu : 2.1 kg / 4.6 lbs
 • Rozmery satelitov (HxWxD) : 147 x 70 x 75 mm / 5.8 x 2.8 x 3.0 inches
 • Rozmery subwoofera (HxWxD) : 222 x 183 x 183 mm / 8.7 x 7.2 x 7.2 inches
 • Bluetooth frekvencia : 2402 – 2480MHz
 • Bluetooth verzia : 3.0
 • Podporované Bluetooth profily : A2DP (Wireless Stereo Bluetooth)
 • Podporované kodeky : SBC
 • Dosah Bluetooth zariadení : do 10 metrov (Merané v otvorenom priestore. Múry a predmety môžu mať vplyv na dosah zariadenia.)
 • Integrovaný 3.5mm linkový vstupný konektor pre ostatné audio zariadenia
 • Kompatibilné s PC (Windows XP/Vista/7/8/8.1), Apple Macintosh vybavenými bezdrôtovou stereo Bluetooth technológiou
 • Kompatibilné s väčšinou významných značiek mobilných telefónov podporujúcich technológiu Bluetooth A2DP

Cena a dostupnosť

2.1 reproduktorový systém Creative T3250 Wireless bude k dispozícii za odporúčanú cenu 69,99 EUR od augusta 2014.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+