MojAndroid

Spoločnosť Creative Technology začína s predajom Creative SXFI TRIO, USB-C slúchadiel do uší s trojitým meničom, ktoré sú navrhnuté tak, aby komfortne po celý deň poskytovali vysoko kvalitný holografický zvuk, či už pri používaní s telefónmi s Androidom, počítačmi alebo notebookmi.

Vďaka použitiu technológie Super X-Fi Gen2 môžu používatelia očakávať lepší zvukový zážitok. Slúchadlá Creative SXFI TRIO používajú rovnaký systém trojitého meniča ako model Aurvana Trio a taktiež disponujú na mieru navrhnutým Kevlar USB-C káblom. Svojim vyváženým, presným a prirodzene znejúcim digitálnym zvukom sa snažia prekonať tradičné očakávania.

Káblové pripojenie pre čistý digitálny zvuk

SXFI TRIO podľa výrobcu poskytuje čistý digitálny zvuk a vynikajúci výkon prostredníctvom interne vyladeného hybridného systému trojitých meničov. Každý z troch meničov zohráva dôležitú úlohu pri dosahovaní maximálnej vernosti zvuku. Pri citlivosti až do 100 dB SNR a 0,008% IMD, SXFI TRIO ponúka používateľom výnimočnú čistotu zvuku s vyváženým a presným zvukom, ktorý znie prirodzene.

Slúchadlá SXFI TRIO sú vybavené na mieru navrhnutým káblom Kevlar. Tento kábel je zosilnený pre mimoriadnu pevnosť v ťahu a zabalený do hliníkového a medeného plášťa pre vyššiu odolnosť. Použitím technológie Super X-Fi, si používatelia môžu vychutnať holografický zvuk, ktorý je prispôsobený pre úplne prirodzený zážitok z priestorového zvuku. Creative uvádza, že kvalitou môže konkurovať špičkovému systému priestorového zvuku 7.1.

Práca, hra a učenie z domu po celý deň

Slúchadlá SXFI TRIO majú do audio a videohovorov vnášať novú úroveň zvukového realizmu, aby sa komunikácia s priateľmi a rodinou stala osobnejšou. Slúchadlá SXFI TRIO majú byť dobrým spoločníkom pre prácu, učenie aj hranie. Dodávajú sa so 6 pármi rôznych silikónových koncoviek, takže nájdenie dokonalého uchytenia bude hračkou.

Ceny a dostupnosť

Cena SXFI TRIO je stanovená na 129,99€. Predávajú sa cez oficiálny web Creative.com, no určite ich nájdete aj v ponuke rôznych obchodov s elektronikou. V tejto cenou úrovni môžete siahnuť aj po slúchadlách Panasonic RB-M300B, Jabra Evolve2 40 alebo XPG PRECOG, ktoré disponujú moderným USB-C konektorom. Navyše ak hľadáte nové slúchadlá a záleží vám na celkovom komforte, zvážiť by ste mohli rovno bezdrôtové modely. Prehľad tých najlepších nájdete v Nákupnom poradcovi.

Náš tip
Test Creative SXFI AIR: Výborný hudobný aj filmový zážitok
29.6.2020
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+