MojAndroid

Creative predstavil novinku, ktorá poteší najmä herných nadšencov. Spoločnosť predstavila hráčsky DAC a USB zvukovú kartu Sound BlasterX G6 so slúchadlovým zosilňovačom a dekódovaním Dolby Digital.

DAC a zvuková karta pre náročných hráčov

Sound BlasterX G6 je zosilňovač DAC s vysokým rozlíšením a zvuková karta USB umožňujúca prehrávanie 32-bit / 384kHz PCM a DoP. Vybavená najpresnejšími zvukovými komponentmi, Sound BlasterX G6 prináša vylepšené audio a viac zábavy pre PS4, PC, Xbox a Nintendo Switch.

Ocenený dizajnový slúchadlový zosilňovač využíva technológiu bi-amplifikácie na samostatné napájanie každého kanála osobitne, čím prináša úplne novú úroveň presnosti a čistoty zvuku v nezmenenom bezstratovom modeli. Extrémne nízka výstupná impedancia s hodnotou 1 Ohm perfektne poháňa citlivé 16 Ohm náušníky až po profesionálne herné súpravy a štúdiové slúchadlá so 600 ohm.

Nechýba podpora Dolby Digital a zvuku 7.1

Disponuje dekódovaním Dolby Digital, 7.1 virtuálnym priestorovým zvukom a postranným ovládaním hlasitosti.

„Prišiel čas vdýchnuť do vašich hier nový život so Sound BlasterX G6, hráčskym zosilňovačom DAC a USB zvukovou kartou. Sound BlasterX G6 posúva hráčsky audio zážitok na úplne novú úroveň. Vďaka svojmu citlivo vyladenému a oceňovanému slúchadlovému zosilňovaču a podpornej schopnosti, 7.1 priestorovému zvuku a všetkým použitým komponentom ponúka Sound BlasterX G6 ten najlepší výkon v kategórii externých herných DAC a USB zvukových kariet,“ vyhlásil Low Long Chye, generálny riaditeľ spoločnosti Creative.

„Uvedomili sme si, že mnoho našich fanúšikov sa rozhodlo pre staršiu verziu G5 ako doplnok k PlayStation 4 a iným konzolám znamenajúc odklon od tradičného používania počítačov. Keďže stále viac ľudí žiada kvalitné audio, chceli sme ponúknuť ďalšiu možnosť s ešte lepším  výkonom a komponentmi. “

Cena a dostupnosť

Sound BlasterX G6 bude k dispozícii na stránke Creative.com za cenu 149,99 EUR. Pre dostupnosť v obchodoch kontaktujte autorizovaných predajcov. Ak sa chcete dozvedieť viac o zariadeniach Sound BlasterX G6 a Sound BlasterX G5, navštívte stránku Creative.com/G6.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Creative Aurvana Trio: Špičkové štuple pre najnáročnejších | RECENZIA
Náš tip
X-Fi Sonic Carrier od spoločnosti Creative podporuje technológiu DTS:X | CES 2018
28.8.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+