MojAndroid

Creative predstavil novú sériu In-Ear slúchadiel štúdiovej kvality Aurvana In-Ear Plus pozostávajúcu z modelov Aurvana In-Ear3 Plus a Auvana In-Ear2 Plus. Séria slúchadiel Aurvana In-Ear Plus je postavená na mnohonásobne ocenenom dizajne slúchadiel Aurvana In-Ear, ktoré boli koncepčne inovované, zostavené zo starostlivo vybraných prvotriednych materiálov a komponentov s vynikajúcim spracovaním. 

Rozšírená podpora pre chytré zariadenia

Slúchadlá Aurvana In-Ear3 Plus sú poháňané duálnymi meničmi (výškovým a basovým reproduktorom) s presnou pasívnou výhybkou, ktoré umožňujú poskytovať presný a jasný zvukový výkon. Technológia izolácie hluku AuraSeal účinne blokuje až 98% vonkajšieho hluku. Vďaka jednotlivým prémiovým meničom s vyváženou kotvou prinášajú slúchadlá Aurvana In-Ear2 Plus detailnú a hladkú zvukovú odozvu, ktorá je doplnená o razantné basy. AuraSeal in-ear dizajn umožňuje slúchadlám Aurvana In-Ear2 Plus ponúknuť vynikajúcu izoláciu  hluku až do 95%.

Oba modely slúchadiel Aurvana In-Ear Plus sú vylepšené v oblasti akustického ladenia, ale taktiež majú lepšiu podporu pre použitie s chytrými zariadeniami. Ergonomicky tvarovaný mikrofón na kábli a jednotlačidlové ovládanie s nastavením hlasitosti umožňujú užívateľom odpovedať na telefonáty alebo ľahko ovládať prehrávanie hudby zo svojho smartfónu alebo tabletu. Robustný 4-pólový pozlátený konektor v tvare písmena L ponúka pevné a kvalitné pripojenie. Zážitok z počúvania hudby zo slúchadiel Creative Aurvana In-Ear3 Plus je umocnený tým, že kábel sa nikdy nezamotá, vďaka textilnému obalu kábla z vysoko kvalitného nylonu, ktorý zároveň pomáha znižovať nežiaduce kontaktné ruchy kábla.

Creative Aurvana In-Ear3 Plus

Slúchadlá Aurvana In-Ear3 Plus ponúkajú presnejšie akustické ladenie, mikrofón a ovládanie na kábli pre pohodlné volanie a prehrávanie hudby a navyše vynikajúci opletený kábel vyrobený z vysoko kvalitného nylonu, ktorý sa nikdy nezamotá. Slúchadlá v tmavom chrómovom prevedení s precíznymi duálnymi meničmi, výškovým a basovým reproduktorom a optimalizovaným tvarom zvukovej trubice s pasívnou výhybkou na každej strane poskytujú presné a jasné odozvy, ktoré by užívateľ od štúdiových reproduktorov očakával.

fea_5

AuraSeal in-ear dizajn s dodávanými silikónovými a penovými nádstavcami v rôznych veľkostiach poskytuje izoláciu hluku až do 98% a minimalizuje únik basov – čo prinesie užívateľovi optimálny hudobný zážitok kdekoľvek a kedykoľvek. Používatelia smartfónov a tabletov môžu pohodlne odpovedať na telefonické hovory alebo jednoducho ovládať prehrávanie hudby s ergonomickým mikrofónom na kábli a jednotlačidlovým ovládaním hlasitosti. Ďalšie vlastnosti slúchadiel:

 • Vysoko kvalitné bezpečné nosenie – káblová slučka cez ucho poskytuje pohodlné nosenie, aj keď ste na cestách. Špeciálny kábel z bezkyslikovej medi spolu s robustným 4-pólovým pozláteným konektorom v tvare písmena L poskytuje vysoko kvalitné pripojenie.
 • Špeciálny nezamotateľný kábel  Pletená tkanina kábla slúchadiel je vyrobená z vysoko kvalitného nylonu, ktorý znižuje nežiadúce kontaktné hluky spôsobené nielen trením, ale tiež eliminuje chaotické zamotanie pri skladovaní slúchadiel a umožňuje bezproblémové počúvanie hudby.
 • Jednoduché nosenie a skladovanie – Skladujte slúchadlá v pribalenom kompaktnom cestovnom púzdre pre pohodlné prenášanie.

fea_3

Technické špecifikácie slúchadiel Creative Aurvana In-Ear3 Plus:

 • Meniče: duálne s vyváženou kotvou
 • Frekvenčná odozva: 10Hz ~ 17kHz
 • Impedancia: 28 ohm-ov
 • Citlivosť (1kHz): 112dB/mW
 • Dĺžka kábla: 1.3m bezkyslikový medený kábel
 • Pripojenie: 3.5mm 4-pólový pozlátený konektor v tvare L
 • (CTIA)

Creative Aurvana In-Ear2 Plus

Aurvana In-Ear2 Plus majú jemnejšie akustické ladenie, mikrofón a ovládanie pre hlasové hovory a prehrávanie hudby pre širokú škálu smart zariadení. Vyvážená kotva meniča s akustickou mriežkou umožňuje poskytovať presné, detailné a plynulé prehrávanie doplnené o razantné basy. Slúchadlá Aurvana In-Ear2 Plus s vynikajúcou izoláciou hluku a ultra pohodlným nosením ponúkajú čistý nedotknutý zážitok z počúvania.

fea_2

AuraSeal in-ear dizajn ponúka vynikajúcu izoláciu hluku až do 95%. Okolité hluky, ako napríklad z lietadiel alebo lokomotív sa výrazne znižujú, takže užívateľ si môže vychutnať svoju obľúbenú melódiu v kľude. Presný tvar pre pohodlné nosenie, minimalizujú únik zvuku, ktorý može kaziť reprodukciu basov; a dokonca aj pri aktivitách perfektne držia v uchu.

 • Krištáľovo čistá zábava – Špeciálne bezkyslikové medené káble spolu s robustným 4-pólovým pozláteným konektorom v tvare písmena L ponúkajú vynikajúci prenos zvuku obmedzením výrazných ruchov, takže užívateľ si môže vychutnať krištáľovo čistú hudbu.
 • Jasné rozhovory s optimalizovanými ovládačmi – Aktualizované slúchadlá Aurvana In-Ear2 Plus teraz disponujú mikrofónom na kábli a jednotlačidlovým ovládaním s možnosťou nastavenia hlasitosti, ktorý poskytuje čisté a jasné konverzácie, ovládače pre volania a prehrávanie hudby, ktoré sú optimalizované pre širokú škálu chytrých telefónov a tabletov.
 • Kompletná sada – obsahuje cestovné púzdro, čistiace nástroje, adaptér do lietadla a rôzne veľkosti ušných nádstavcov pre jednoduché použitie a cestovanie.

fea_1

Technické špecifikácie slúchadiel Creative Aurvana In-Ear2 Plus:

 • Meniče: s vyváženou kotvou
 • Frekvenčná odozva: 15Hz ~ 16kHz
 • Impedancia: 42 ohm-ov
 • Citlivosť (1kHz): 110dB/mW
 • Dĺžka kábla: 1.2m bezkyslikový medený kábel
 • Pripojenie: 3.5mm 4-pólový pozlátený konektor v tvare L
 • (CTIA)

Cena a dostupnosť

Slúchadlá Creative Aurvana In-Ear3 Plus a Aurvana In-Ear2 Plus budú dostupné od Apríla 2015 a v internetovom obchode na creative.com za tieto odporúčané maloobchodné ceny:

 • Slúchadlá Creative Aurvana In-Ear3 Plus 149.99 eur
 • Slúchadlá Creative Aurvana In-Ear2 Plus 99.99 eur
13.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+