MojAndroid

Spoločnosť Creative Technology Ltd dnes oznámila dostupnosť aplikácie Sound Blaster Connect pre vodeodolné prenosné Bluetooth reproduktory Creative Muvo 2 a 2c, kde užívatelia získajú kontrolu nad svojím reproduktorom z každého iOS alebo Android zariadenia.

Náš tip
Creative SoundBlasterX Kratos S3 – reproduktory nielen pre hráčov | RECENZIA

Kľúčové vlastnosti aplikácie Sound Blaster Connect pre celú sériu reproduktorov Muvo 2

  • Zobrazenie a výber skladieb na microSD karte

Užívatelia teraz môžu vidieť názvy skladieb v zozname aplikácie Sound Blaster Connect v ich chytrom zariadení. To umožňuje užívateľom jednoducho si prechádzať skladby a vybrať si tú, ktorú chcú počuť, a to všetko z pohodlia svojho gauča.

  • Prepínajte sa pohodlne medzi zdrojmi zvuku

Aplikácia Sound Blaster Connect umožňuje používateľom pohodlne prepínať zdroje zvuku bez toho, aby sa museli dostať k reproduktorom. Jednoduchým výberom na mobilnom zariadení si môžu užívatelia zvoliť prehrávanie cez Bluetooth z inteligentného zariadenia, AUX-in z hudobného prehrávača, USB audio z počítača alebo skladby z vloženej microSD karty.

Dostupnosť

Sound Blaster Connect pre reproduktory Creative Muvo 2 a 2c je dostupná k stiahnutiu zdarma na App Store a Google Play.

Verzia: 1.02.53
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.02.53
Aktuálna cena: Zdarma
27.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+