MojAndroid

Creative dnes predstavil Creative Halo – prenosný Bluetooth reproduktor so svetelnými efektmi. Creative Halo prináša pôsobivý zvukový výkon s ukrytým tajomstvom: jeho predný panel pulzuje množstvom voliteľných farebných svetelných variácií. Používatelia si môžu vybrať z 12 fascinujúcich efektov, ktoré môžu byť aktivované stlačením tlačidla na reproduktore alebo pomocou aplikácie na inteligentnom zariadení.

Náš tip
https://www.mojandroid.sk/creative-soundblaster-kratos-s3-recenzia/

Futuristický so skvelým zvukom

Vo vnútri obsahuje Creative Halo dva vlastné Creative vyladené meniče s plným rozsahom umiestnené vo veľkej reflexnej komore, kde spoločne s pasívnym basovým reproduktorom prinášajú prekvapivo veľký zvuk s vylepšenými basmi.

Vďaka futuristickej minimalistickej identite vyzerá akoby pochádzal zo sci-fi filmu. Reproduktor je odetý v odvážnej tmavošedej matnej nylónovej látke, ozdobený zrkadlovou povrchovou úpravou na čelnom paneli pre lepšiu reflexiu LED osvetlenia, čím jednoznačne osloví používateľov.

Technické špecifikácie

  • Hmotnosť produktu: 510g
  • Rozmery (L x W x D): 175 x 70 x 108 mm
  • Bluetooth Verzia: Bluetooth 4.2
  • Hlasitý odposluch: Áno
  • 5mm vstavaný Aux In pre ďalšie audio zariadenia
  • Až 8 hodín prehrávania zvuku*
  • Nabíjateľný cez Micro USB kábel
  • 12 prednastavených svetelných režimov reproduktora ovládate cez aplikáciu Creative Xpectra dostupnú v App Store a na Google Play

* V závislosti od zvolenej úrovne hlasitosti, od úrovne jasu LED osvetlenia. Skutočná životnosť batérie sa bude líšiť na základe použitých nastavení a podmienok používania.

Creative Halo: Cena a dostupnosť

Reproduktor Creative Halo je dostupný od konca júla 2017 s cenou 69,99 EUR. Pre dostupnosť v obchodoch, sa prosím obráťte na autorizovaného predajcu. Pre viac informácií o reproduktore Creative Halo, navštívte webovú stránku Creative.com.

8.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+