MojAndroid

Spoločnosť Creative Technology predstavila najnovší prírastok do svojej série Aurvana – prémiové slúchadlá Aurvana Trio. Prečo práve názov Trio? Bude to tým, že model je vybavený práve trojitým radom meničov, ktoré sú skombinované z dvoch presne vyvážených armatúr meničov s jedným dynamickým bio-celulózovým meničom.

Silné basy a jemný zvuk

Táto unikátna hybridná kombinácia dvojitých armatúr a dynamického meniča dosahuje optimálnu veľkosť a presný zvukový výkon, ktorý nie je reprodukovaný v bežných slúchadlách do uší. Slúchadlá Trio sú schopné dodávať neuveriteľnú čistotu v širšom spektre, bez ohľadu na výšky, vokály alebo basy od 5 Hz do 40 kHz. Spoločnosť Creative využila svoje bohaté dedičstvo v oblasti audia pri ladení týchto meničov tak, aby priniesli neuveriteľne presný a detailný zvukový štýl. Taký, ktorý milujú milovníci dobrého zvuku.

Rozumný dizajn

Slúchadlá Trio majú tiež vlastný dizajn Creative AuraSeal, ktorý ponúka účinnú izoláciu šumu, ktorá blokuje až 98% nežiadúceho vonkajšieho zvuku.

Slúchadlá Trio sú vyrobené tak, aby vynikali vzhľadom aj komfortom. Športové puzdro meničov s prémiovou minimalistickou matnou povrchovou úpravou, kvalitnými opletenými MMCX káblami a zošikmeným dizajnom do uší pre pohodlné nosenie. Slúchadlá Trio sú ideálnym zvukovým sprievodcom pre náročných užívateľov, ktorí chcú vysoko kvalitnú hudbu na cestách. Aurvana Trio sú tiež prvými slúchadlami spoločnosti Creative do uší, ktoré majú odpojiteľný kábel. To znamená ,že používatelia majú flexibilitu pri prispôsobovaní kvality zvuku ešte viac pomocou špeciálnych káblov.

Slúchadlá podporujú iOS aj Android zariadenia s 3.5 mm výstupom a zariadenia s hybridným (4-pólovým) zvukovým portom. Budú dostupné od polovice januára 2018 na stránkach creative.com za cenu 249.99 €.

Zdroj: Tlačová správa

6.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+