MojAndroid

Dobrých Android hier nikdy nie je dosť a keď sa originálny nápad stretne so šikovnými vývojármi, takmer vždy sa máme na čo tešiť. Titul Crashlands je novým výtvorom štúdia Butterscotch Shenaningans a hoci ide o prepracovanú RPG hru, titul vás skôr zabaví, ako by vás mal hodiny a hodiny trápiť zbieraním potrebných predmetov a prežívaním v náročnom svete.

Samozrejme, úplná rozprávka to nebude. Ocitnete sa v roli vesmírneho kuriéra, ktorý stroskotal na planéte. Tu na vás čaká množstvo nepriateľov a príšer, ktoré vám budú stáť v ceste, no vaša úloha je jasná – dostať sa z planéty a za každú cenu doručiť balík. Aby ste ale porazili nepriateľské bytosti na planéte, budete si musieť postaviť prístrešok, zbierať zbrane a ďalšie predmety, ktoré vám na vašej ceste pomôžu.

Hra je určená aj pre nenáročných hráčov, ktorí nepožadujú nadpriemerne komplexný príbeh. Ide o jednoduchšiu hru s dynamickým priebehom, vďaka čomu sa pravdepodobne nezaseknete na jednom mieste, ale budete v hre plynulo napredovať. Grafika a samotný príbeh pritom dotvárajú vtipnú atmosféru hry, takže ide o vhodný titul na obedné prestávky a iné chvíľky, kedy máte niekoľko minút na odreagovanie sa od každodenných povinností a stresov. Hra je pritom dostupná na mobilných zariadeniach s Androidom a iOS, ale aj na PC, a tak môžete pokračovať v hre na takmer akomkoľvek zariadení. Titul ale nie je zadarmo – v obchode Play stojí 5,50 EUR, čo nie je najmenej, no hra sa vám odmení tým, že vás už viacej nebude obťažovať žiadnymi ďalšími mikrotransakciami. Dopredu tak viete, koľko za hru zaplatíte, čo je v dnešnom svete skutočná rarita. Stále máte k dispozícii možnosť hru si najskôr vyskúšať a v priebehu dvoch hodín od kúpy ju bez akýchkoľvek problémov a poplatkov vrátiť.

Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 6,99 €
Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 6,99 €

Zdroj: phandroid

30.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+